Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jesteśmy producentem wysokiej jakości tekstyliów dla hoteli, szpitali, domów opieki, sanatoriów, spa, pensjonatów, restauracji itp., dbającym o wizerunek Państwa obiektu. Doświadczenie w tej branży pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb, nawet najbardziej wymagających klientów. Na Państwa życzenie wysyłamy próbki tkanin lub produktów.

Nasza oferta obejmuje: pościel, kołdry, poduszki, podkłady, ręczniki, dywaniki, szlafroki, obuwie, koce akrylowe, koce bawełniano-akrylowe, obrusy, piżamy, koszule, ubrania dla personelu, ubrania medyczne, pieluchy tetrowe i flanelowe, ścierki tetrowe, materace szpitalne, pokrowce na materace, pokrowce nieprzemakalne na kołdry i poduszki.

Zapięcia pościeli: zakład 30 cm poszwa, zakład 20 cm poszewka, guziki.

Produkowane przez nas poszwy, poszewki i prześcieradła wykonane są z niezwykle wysokiej jakości tkanin bawełnianych. Gwarantują wysoki komfort snu, miłe wrażenia estetyczne oraz posiadają modną kolorystykę. Ze względu na wysoką temperaturę prania 95°C są idealne dla hoteli i innych placówek użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej struktury włókien są bardzo trwałe na długi i intensywny okres użytkowania.

Kołdry – poduszki

Jesteśmy producentem kołder i poduszek naturalnych i antyalergicznych oraz dystrybutorem marki – AMW, posiadającej Certyfikat Oeko-Tex Stardand 100 oraz Polish Product. Produkty te zostały dobrane do potrzeb i standardów hotelowych i medycznych z uwzględnieniem:

 • wysokich temperatur prania
 • częstych prań
 • trwałości wyrobów
 • wysokiej jakości wyrobów

Dla placówek medycznych tj. szpitali, sanatoriów, domów opieki itp. przygotowaliśmy ofertę produktów działających korzystnie dla zdrowia pacjentów, pomagającym utrzymać higienę chorych osób. Proponowane produkty potwierdzone są opiniami klinicznymi, a ich walory docenili pacjenci wielu placówek szpitalnych.

W stałej ofercie posiadamy kołdry naturalne (wsad z pierza) i antyalergiczne (wsad z włókna silikonowego).

Rozmiary kołder:

 • 140/200
 • 155/200
 • 160/200

Rozmiary poduszek:

 • 40/40
 • 40/80
 • 50/60
 • 50/70
 • 70/80

SERIA ExtraMed

Seria kołder i poduszek ExtraMed to gama produktów antyalergicznych z wypełnieniem silikonowym. Spełniają one najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Można ją prać w temp. do 95oC. Cechują się trwałością i długim okresem użytkowania.

SERIA AMW

Seria kołder i poduszek marki – AMW to gama produktów antyalergicznych z wypełnieniem kulką silikonową, kulką poliestrową. Do ich produkcji zastosowano nowoczesną technologię. Spełniają one najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi. Można je prać w temp. 95oC. Cechują się trwałością i długim okresem użytkowania.

SERIA NATURALNA

Seria produktów z wypełnieniem naturalnym to tradycyjne kołdry i poduszki ze znanym od wielu pokoleń wypełnieniem – jakim jest pierze. Jest to doskonały materiał izolujący, którego zaletą jest możliwość wchłaniania i odprowadzania wilgoci z ludzkiego ciała w czasie snu. Pierze jest surowcem, który posiada specyficzne właściwości tj. miękkość, lekkość i sprężystość.

Podkłady

PODKŁAD MEDICAL

To produkty antyalergiczne i medyczne. Są funkcjonalne i higieniczne, mocowane do materaca za pomocą gumki. Dzięki tkaninie o wysokiej jakości, możliwe jest ich pranie w wysokich temperaturach. Są bardzo lekkie, przewiewne, zapobiegają nadmiernemu poceniu się skóry. Idealne dla alergików i osób z nerwobólami oraz dolegliwościami reumatycznymi.

 • Temp. prania: 95oC
 • Skład tkaniny: 52% poliester, 48% bawełna
 • Kolory: biel
 • Wypełnienie podkładu: 100% poliester silikonowany termicznie skręcany Hollow
 • Właściwości wypełnienia: włókna typu Hollow – puste w środku, posiadają spiralny kształt i wysoką sprężystość. Miliony kanalików powietrznych zapewniają doskonałą izolację cieplną, puszystość i lekkość. Charakteryzują się odpornością na mikroorganizmy i w istotny sposób przyczyniają się do komfortowego, zdrowego snu.

PODKŁAD ExtraMed i RIZO

Niezwykle praktyczny podkład stanowiący kombinację tkaniny frotte z wierzchniej strony produkty i ceraty od spodu. Doskonale chroni materac przed zabrudzeniami. Jest wykonany z materiałów obojętnych dla skóry i układu oddechowego. Idealny dla szpitali, hospicjów, domów spokojnej starości oraz osób z dolegliwościami alergicznymi i reumatoidalnymi. Działa kojąco na stawy i kręgosłup, a jednocześnie jest łagodny dla skóry – nie podrażnia jej i nie powoduje odparzeń. Zapewnia pełną wygodę, a zarazem sterylną czystość. Pomaga utrzymać higienę osoby obłożnie chorej. Jest nieprzepuszczalny dla wody i innych płynnych substancji.

 • Temp. prania: 95oC
 • Skład tkaniny: wierzch – 70% bawełna, 30% poliester, spód – polichlorek winylu
 • Kolory: biel i inne pastelowe barwy

Ręczniki

Oferta naszej firmy obejmuje szeroką gamę białych, kolorowych, gładkich i tłoczonych ręczników polskich i zagranicznych, w gramaturach od 400 do 600 g/m2, 100% bawełna. Są one praktyczne, miękkie i przyjemne w dotyku, łatwe w użytkowaniu i trwałe. Dają pewność 100% chłonności.

Rozmiary:

 • 30/30
 • 50/100
 • 70/140

Szlafroki

Nasza firma oferuje profesjonalne szlafroki hotelowe 100% bawełna, które charakteryzują się nieprawdopodobną wytrzymałością, wysoką jakością i oryginalnością. Ponadto nasze szlafroki po wielokrotnym praniu nie szarzeją i nie żółkną. Zachowują pierwotną barwę oraz kształt. Nasze szlafroki mają zastosowanie w hotelarstwie, także z SPA, gabinetach kosmetycznych i sanatoriach.

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL

Kolory: biel, ecru

Dywaniki

Oferujemy Państwu kolekcję trwałych dywaników łazienkowych o podwyższonej wytrzymałości, z przeznaczeniem do używania jako bielizna łazienkowa do hoteli. Skład 100% bawełna z możliwością prania w temp. 95oC. Gładkie lub tłoczone.

Rozmiary: 50/70

Kolory: biel

Obuwie

Oferujemy Państwu kolekcję pantofli hotelowych – różne modele. Skład 100%, kolor – biel.