KoceExtrapościel jako producent i dystrybutor produktów tekstylnych ofercie posiadamy ogromna ilość przedmiotów do Państwa - domów, hoteli, hosteli i szpitali. Także w naszej ofercie po za pościelą, poduszkami i kołdrami w sprzedaży posiadamy koce jednobarwne, kolorowe, wzorzyste, tłoczone. Produkt jest wysokogatunkowy, a ich grubość i puszystość sprawia, że są niesamowicie miękkie i przyjemne w dotyku. Są nie tylko piękne, ale również praktyczne i posiadają wszechstronne zastosowanie. Przyjemnie Cię zagrzeje podczas chłodnych dni. Możesz się nim otulić przed telewizorem lub przerzucić przez sofę, kiedy oczekujesz gości. Latem ozdobi  wnętrze twojego pokoju. Można go wykorzystać jako narzutę na łóżko, zabrać do kina letniego lub na piknik. Dzięki lekkości jest również idealnym towarzyszem podczas podróży.
Ich zaletą jest fakt, że można je prać w domowych warunkach - nie tracą koloru, nie wygniatają się. 
Zapakowane są w foliową torbę zapinaną na zamek - idealne na prezent.

Nasze Koce wykonane z:

  • AKRYLU
  • POLARU

  • MICROFIBRY

A rozmiary które mamy w sprzedaży:

  • 70/100
  • 100/140
  • 160/210
  • 200/240
  • 160/210 + 2 x 70/200 - zestaw kanapa + fotele

Jako dystrybutor w naszej ofercie posiadamy koce firmy Elway


Seria Bed&You 

Koc Stripe Prążkowy : 
Koc dwustronny, wykonany z jednej strony z miłego w dotyku baranka , który ogrzeje nas w chłodne jesienne oraz zimowe dni. Druga strona to piękny wytłaczany prążkowy wzór z mikrofibry. Koc jest miły w dotyku i pięknie prezentuje się jako narzuta. 
Gramatura Koca: 260 g/m2 – strona prążkowa, 190 g/m2 – baranek 
Rozmiary: 160 x 200 Koc 3D Nadruk Panelowy :
Koc dwustronny, wykonany z jednej strony z miłego w dotyku baranka, który ogrzeje nas w chłodne jesienne oraz zimowe dni. Druga strona to piękny panelowy wzór z mikrofibry. Koc jest miły w dotyku i pięknie prezentuje się jako narzuta. 
Gramatura koca: 190g/m - strona panelowa 200g/m - baranek. 
Koc dostępny w rozmiarze : 160 x 200
Koc BAXI

Kolorowe, wzorzyste koce wysokogatunkowe, są miękkie i przyjemne w dotyku. Są nie tylko piękne, ale również praktyczne i posiadają wszechstronne zastosowanie. Przyjemnie Cię zagrzeje podczas chłodnych dni. Możesz się nim otulić przed telewizorem lub przerzucić przez sofę, kiedy oczekujesz gości. Latem ozdobi wnętrze Twojego pokoju. Można go wykorzystać jako narzutę na łóżko. Dzięki lekkości jest również idealnym towarzyszem podczas podróży. Ich zaletą jest fakt, że można je prać w domowych warunkach - nie tracą koloru, nie wygniatają się.

Wykonane z 100% Microfibry
Gramatura : 200 g/m

Rozmiar: 160/200 i 220/200